Kurucu Mesajı

Kurucu Mesajı

Geleceğe değer katacak liderler yetiştirmeyi hedefleyen Amerikan Kültür Kolejleri Konseptini Bodrum’a kazandırmış olmaktan kıvanç duyuyoruz.

Bodrum Amerikan Kültür Koleji olarak eğitim sistemimiz, yaşam boyu öğrenmeyi teşvik ederek, yöntemlerini kullanmayı benimsetmeye dayanmaktadır.
Sadece kendini ve toplumunda değil; dünyada fark yaratmayı hedef edinmiş lider bireyler yetiştirmek için tüm eğitim-ögretim faaliyetlerimizde; konseptimize özel tasarlanmış yenilikçi, yararlı ve tutarlı olan yöntem ve öncelikli fırsatlar sunuyoruz.
Hayata hazırladığımız bireylerimize, kendi yaşam felsefelerini fark ederek oluşturma sürecini tanımalarını önemsiyoruz. Düşüncelerini özgürce ifade edebilen, yaratıcı kabiliyeti geliştirilmiş, disiplin anlayışına sahip, ülkesi ve toplumunu seven bireyler yetiştirmek amacıyla; özel eğitimde özellikle küçük yaştan itibaren yabancı dil eğitiminde başarısını kanıtlamış bir kurumun da gücünü arkamıza alarak, Bodrumda özgün eğitim farkını sunuyoruz.
Bodrum Amerikan Kültür Koleji olarak farkımız, Özgür Okul Sistemi…Güçlü bir gelecek için; kendi kararlarını verebilen, özgüveni yüksek, özgür, mutlu ve demokratik öğrenciler yetiştirmek misyonumuzdur.
Amerikan Kültür Koleji’nin “Özgür Okul” sisteminde öğrencinin baskı altındayken değil, özgürken daha iyi öğrendiğine inanılır.
Uluslararası eğitim vizyonunun anlayış farkıyla; “çocuğun okula değil, okulun çocuğa uyum sağlaması” gerekliliği esastır.
Deneyimli ve entellektüel eğitim kadromuz, bağımsızlığımızı sağlayan güçlü finansal yapımız, uluslararası eğitim vizyonunun anlayış farkı ile ülkemize, bölgemize ve Bodrum’a duyduğumuz hizmet aşkıyla, yarının liderlerini yetiştiriyoruz.

BODRUM AMERİKAN KÜLTÜR KOLEJİ
KURUCUSU

ÇİĞDEM DEMİRALP

Amerikan Koleji BODRUM
Çocuklarınız Temelden Yabancı Dil Öğrenerek Eğitim Almaya Başlasın..
DETAYLI BİLGİ
İletişim Bilgileri
Aşağıda ki iletişim bilgilerini kullanarak Bodrum Amerikan Kültür Koleji'ne ulaşabilir ve bilgi alabilirsiniz.
  • Müskebi Mah. Cumhuriyet Cad. No: 2A Ortakent
  • Bodrum, Muğla
  • 0 252 313 44 00
  • info@bodrumamerikankulturkoleji.com